Konkurs plastyczny pt. ,,Najpiękniejszy kotylion na 11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości’’, którego organizatorem jest Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej został rozstrzygnięty. W konkursie zostało zgłoszonych 14 prac, spośród których ponieważ wszystkie kotylion są bardzo piękne
W kategorii klas I-III:
I miejsce – Patrycja Mroczek
II miejsce – Klaudia Mroczek
III miejsce – Wiktoria Bigos
Wyróżnienia:
Julia Adamczyk
Patryk Góral
Sebastian Mroczek
W kategorii klas IV-VI:
I miejsce – Patrycja Twardzik
II miejsce – Zuzanna Rosińska
III miejsce – Karol Nowomiejski
Wyróżnienia:
Kacper Rowiński
Jakub Kosik
W kategorii klas VII-VIII
I miejsce Michalina Kosik
Wyróżnienie:
Kinga Zając
W kategorii liceum/szkoła średnia:
I miejsce Natalia Twardzik
Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu! Wszystkie prace konkursowe będzie można obejrzeć na wystawie w Kinie Czyn 12 listopada podczas części artystycznej obchodów Święta Niepodległości w Poniatowej. Tego dnia także zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia dla wszystkich uczestników konkursu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prac na naszym Facebooku. KOTYLION
Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Parafia pw. Ducha Świętego w Poniatowej serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Jubileuszu 40-lecia Parafii. Do udziału zachęcamy uczniów przedszkoli i szkół z Dowiedz się więcej
Wielkimi krokami zbliża się największa plenerowa impreza naszego miasta – ,,Poniatowianki”. Zgodnie z tradycją pierwszy dzień wydarzenia poświęcony będzie magicznej Nocy Świętojańskiej – pełnej ognia, muzyki, śpiewu oraz dawnych słowiańskich obrzędów. To wyjątkowy czas, podczas Dowiedz się więcej
Trzecim konkursem organizowanym w ramach obchodów Dni Poniatowej „Poniatowianki 2026” oraz VIII Konferencji Kół Gospodyń Wiejskich jest konkurs na „Najpiękniejsze Stoisko”. Adresatami konkursu są Koła Gospodyń Wiejskich oraz organizacje pozarządowe z terenu województwa lubelskiego. Konkurs Dowiedz się więcej
0 komentarzy