Spektakl pt. ,,Nie ma tego złego” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej ,,Antrakt” cz. II
W drugiej części wydarzenia starsza grupa teatralna „Antrakt” zaprezentowała spektakl pt. „Nie ma tego złego”. Wszyscy potrafimy dopowiedzieć sobie dalszą część tego popularnego przysłowia: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. I właśnie wokół tej myśli zbudowana została historia przedstawienia. Czy wszystkie bajki na świecie muszą zawsze Dowiedz się więcej







