SCENA CKPiT

Z przyjemnością informujemy, że od 28 października 2022 r. Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej posiada własną scenę mobilną!

Zadanie pn. ,,Zakup sceny mobilnej na potrzeby działalności edukacyjno-kulturalnej w gminie Poniatowa” zostało zrealizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa pn. ,,Infrastruktura Domów Kultury” z Funduszu Promocji Kultury. 

Całkowita wartość projektu: 158 670,00 zł

Kwota przyznanego dofinansowania: 100 000,00 zł

Zakup sceny mobilnej pozwoli na organizację imprez plenerowych na terenie naszej gminy. Celem zakupu jest wyższy standard organizowanych wydarzeń kulturalnych, które wpływają na rozwój aktywności wśród społeczności lokalnej.

Zdjęcie parku, samochód z przyczepą
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa i Do Muzyki w Kraczewicach
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
logo ,,Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego", grafika orła

Nowe wyposażenie Kina Teatru CZYN

Kino Teatr Czyn w Poniatowej zyskało nowe oświetlenie i nagłośnienie. Dzięki realizacji tej inwestycji budynek uzyskał nowe możliwości związane z organizacją imprez. Zakupiono cyfrowy liniowy zestaw nagłośnieniowy, który umożliwia organizację koncertów, spotkań oraz oświetlenie sceniczne – białe frontowe reflektory sceniczne oraz reflektory typu par-led. W kompletach znajdują się nowoczesne sterowniki cyfrowe.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury 2021 w kwocie 100 000 zł. Całość wartości projektu to kwota 130 000 zł brutto.

Lampy oświetleniowe
zdjęcie tablicy o dofinansowaniu w Kinie Czyn
Lampy oświetleniowe
Lampy oświetleniowe
baner Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Skip to content