,,KULTURA ZA MIEDZĄ''

,,Kultura za miedzą” to tytuł projektu realizowanego przez Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ,,Kultura dostępna”. 

Projekt polega na organizacji wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Gminy Poniatowa w ich miejscu zamieszkania. W miejscowościach: Kowala, Niezabitów, Poniatowa Wieś, Spławy, Dąbrowa Wronowska, Kraczewice Prywatne będzie można obejrzeć spektakle teatralne, koncerty wokalne oraz wziąć udział w warsztatach kreatywnych.

Całkowita wartość projektu: 41 500,00 zł

Kwota przyznanego dofinansowania: 33 000,00 zł

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. 

logo ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego
logo programu Kultura Dostępna

LUBELSKI TALENT 2023

XV Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Lubelski Talent”, którego organizatorem jest Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej otrzymała dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Całkowita wartość projektu: 28 000,00 zł

Kwota dofinasowania: 20 000,00 zł

Dofinansowano z budżetu państwa – ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

logo ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego

ZAKUP STROJÓW LUDOWYCH POWIŚLA LUBELSKIEGO DLA KAPELI LUDOWEJ Z PONIATOWEJ

Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej otrzymało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

Całkowita wartość projektu: 31 500,00 zł

Kwota dofinansowania: 29 000,00 zł

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023. 

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego raz logo Narodowego Centrum Kultury. Poniżej zapis o treści: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

SCENA CKPiT

Z przyjemnością informujemy, że od 28 października 2022 r. Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej posiada własną scenę mobilną!

Zadanie pn. ,,Zakup sceny mobilnej na potrzeby działalności edukacyjno-kulturalnej w gminie Poniatowa” zostało zrealizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa pn. ,,Infrastruktura Domów Kultury” z Funduszu Promocji Kultury. 

Całkowita wartość projektu: 158 670,00 zł

Kwota przyznanego dofinansowania: 100 000,00 zł

Zakup sceny mobilnej pozwoli na organizację imprez plenerowych na terenie naszej gminy. Celem zakupu jest wyższy standard organizowanych wydarzeń kulturalnych, które wpływają na rozwój aktywności wśród społeczności lokalnej.

Zdjęcie parku, samochód z przyczepą
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa i Do Muzyki w Kraczewicach
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
Scena mobilna stojąca w parku, w tle drzewa
logo ,,Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego", grafika orła

Nowe wyposażenie Kina Teatru CZYN

Kino Teatr Czyn w Poniatowej zyskało nowe oświetlenie i nagłośnienie. Dzięki realizacji tej inwestycji budynek uzyskał nowe możliwości związane z organizacją imprez. Zakupiono cyfrowy liniowy zestaw nagłośnieniowy, który umożliwia organizację koncertów, spotkań oraz oświetlenie sceniczne – białe frontowe reflektory sceniczne oraz reflektory typu par-led. W kompletach znajdują się nowoczesne sterowniki cyfrowe.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury 2021 w kwocie 100 000 zł. Całość wartości projektu to kwota 130 000 zł brutto.

Lampy oświetleniowe
zdjęcie tablicy o dofinansowaniu w Kinie Czyn
Lampy oświetleniowe
Lampy oświetleniowe
baner Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu

XV edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Lubelski Talent”, którego organizatorem jest Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej otrzymała dofinansowanie od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Skip to content