Klub Kultury w Niezabitowie

Klub Kultury w Niezabitowie jest filią Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej. Mieści się w budynku remizy OSP i jest otwarty od wtorku do soboty w godzinach od 15.00 do 20.00.

Klub Kultury jest wyposażony w niezbędny sprzęt kuchenny, salę okolicznościowo – zajęciową. Do dyspozycji odwiedzających klub są stanowiska komputerowe, z których chętnie korzystają dzieci młodzież jak również dorośli. Klub wyposażony jest również w telewizor wykorzystywany podczas różnych spotkań oraz do oglądania programów popularno-naukowych, sportowych, przyrodniczych, kulinarnych czy też słuchania muzyki. Do wyposażenia klubu należy również stół do tenisa stołowego oraz piłkarzyki.

Klub stanowi miejsce spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W zależności od pory roku organizowane są różnorakie zajęcia i warsztaty integrujące lokalną społeczność m.in. kulinarne, plastyczne, gry planszowe, konkurencje sportowe, rajdy rowerowe, ferie zimowe oraz wakacyjne spotkania.

Działając przy współpracy z mieszkańcami Niezabitowa oraz Stowarzyszeniem Kobiet „Zielone Sioło”, OSP Niezabitów, Radą Sołecką, Szkołą Podstawową, filią Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej z Poniatowej organizowane są spotkania świąteczne, patriotyczne, koncerty, konferencje, zebrania.

Jedną ze stałych form działalności klubu są spotkania Stowarzyszenia Kobiet „Zielone Sioło”.

Istnieje możliwość wynajmu sali Klubu Kultury na spotkania, pokazy, imprezy okolicznościowe.

Klub Kultury w Niezabitowie prowadzi pani Iwona Kowalczyk.

Skip to content