Kolejny Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Lubelski Talent zbliża się wielkimi krokami! Już 29.10 w Kinie Czyn w Poniatowej o godz.17 odbędzie się koncert finałowy! Wśród uczestników, utalentowani młodzi wokaliści, którzy już gościli na wielkich telewizyjnych scenach! A gościem specjalnym i członkiem Jury będzie Danuta Błażejczyk! A tymczasem zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi Festiwalu nagranego przez Kingę Wołoszyn –
Spektakl pt. ,,Nie ma tego złego” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej ,,Antrakt” cz. II
W drugiej części wydarzenia starsza grupa teatralna „Antrakt” zaprezentowała spektakl pt. „Nie ma tego złego”. Wszyscy potrafimy dopowiedzieć sobie dalszą część tego popularnego przysłowia: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. I Dowiedz się więcej
0 komentarzy