Serdecznie zapraszamy 29 października o godz. 17:00 do Kina Czyn w Poniatowej, gdzie odbędzie się finał konkursu ,,Lubelski Talent”. Razem z nami zaprasza także Pani Danuta Błażejczyk, której recital będzie zwieńczeniem festiwalu ![]()
Spektakl pt. ,,Nie ma tego złego” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej ,,Antrakt” cz. II
W drugiej części wydarzenia starsza grupa teatralna „Antrakt” zaprezentowała spektakl pt. „Nie ma tego złego”. Wszyscy potrafimy dopowiedzieć sobie dalszą część tego popularnego przysłowia: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. I Dowiedz się więcej
0 komentarzy