Organizatorem konkursu fotograficznego ,,Barwy jesieni’’ jest Centrum Kultury Promocjii Turystyki w Poniatowej. Do dnia 30.11.2023 r. można było zgłaszać do konkursu minimum 1 – maksymalnie 3 fotografie. Adresatami konkursu były dzieci i młodzież z terenu gminy Poniatowa. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych (7-12 lat oraz 13-19 lat). Celem konkursu było rozwijanie osobistych zainteresowań dzieci i młodzieży, ich wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych, propagowanie aktywnego i kulturalnego spędzania wolnego czasu w plenerze, rozwój umiejętności fotograficznych wśród dzieci i młodzieży, ukazanie wrażliwości artystycznej, umiejętności obserwowania otaczającej rzeczywistości, oryginalności ujęcia tematu i dzielenie się inwencją twórczą oraz inspirowanie innych do działań artystycznych.

W dniu 01.12.2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Do konkursu wpłynęły prace od 3 uczestników – w kategorii 7-12 lat, w kat. 13-19 lat wpłynęła 1 praca.

W kategorii wiekowej 7-12 lat:
I miejsce – Maja Lolo
II miejsce – Jakub Kosik
II miejsce – Mikołaj Napiórkowski
W kategorii wiekowej 13-19 lat:
I miejsce – Michalina Kosik
Serdecznie gratulujemy wspaniałych fotografii . Zapraszamy po odbiór nagród w dniu 7 grudnia 2023 r. Fotografie konkursowe obejrzeć można na naszym Facebooku klikając w napis obok BARWY JESIENI 

 

Kategorie: Konkursy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content