W drugiej części wydarzenia starsza grupa teatralna „Antrakt” zaprezentowała spektakl pt. „Nie ma tego złego”. Wszyscy potrafimy dopowiedzieć sobie dalszą część tego popularnego przysłowia: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. I Dowiedz się więcej
Wczoraj spotkaliśmy się w Kinie Teatr Czyn na premierach dwóch spektakli przygotowanych przez grupy teatralne „Afisz” i „Antrakt”, działających przy Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej pod kierunkiem instruktorki i reżyserki Weroniki Biały-Orzeł. Pierwszym Dowiedz się więcej
Od ponad 50 lat zachwycają publiczność swoim talentem i pasją do muzyki. Reprezentują Poniatową, Województwo Lubelskie i Polskę na prestiżowych scenach w kraju i za granicą, promując piękno śpiewu chóralnego na całym świecie. Mowa oczywiście Dowiedz się więcej
0 komentarzy