Dzisiaj, w niedzielne popołudnie świętowaliśmy Jubileusz 5-lecia istnienia senioralnej grupy teatralnej ,,Fajna Ferajna’’. Uroczystość miała miejsce w Kinie Teatr Czyn i rozpoczęła się występem kabaretowym naszych wspaniałych Jubilatów. Program przeplatany był znanymi piosenkami z repertuaru Kabaretu Starszych Panów np. ,,Kaziu, zakochaj się’’, ,,Addio Pomidory’’, monologami i krótkimi scenkami o damsko-męskim świecie. Poznaliśmy krótką historię prosto z salonu krawieckiego, a także biura matrymonialnego. Zespołowi akompaniował Pan Dariusz Gołofit.
Wydarzenie poprowadziła dyrektor Centrum Kultury Promocji i Turystyki Joanna Kawałek.
Po występie przyszedł czas na życzenia, które złożyli: burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk, zastępca burmistrza Aneta Poniatowska, skarbnik gminy Anna Ruta, radna Rady Miejskiej Agnieszka Klocek, radny zarządu powiatu Michał Kramek, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Poniatowej Anna Dziaduch, Stowarzyszenie Amazonki, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rada Seniorów, Zespół Nadzieja, Zespół Vocal oraz członkowie, którzy gościnnie występowali w ,,Fajnej Ferajnie’’ – Adam Koma oraz Łukasz Morgut.
Po serdecznych życzeniach, wręczeniu kwiatów i upominków, wszyscy zebrani zaśpiewali gromkie sto lat. Był także tort jak na urodziny przystało!
Jubileusz był dobrą okazją do powspominania początków teatru, jego obecnej działalności i pożyczenia sukcesów w przyszłości. Nie wyobrażamy sobie imprez i wydarzeń w naszej społeczności bez występów grupy!
Czego jeszcze możemy życzyć naszemu wspaniałemu teatrowi? Dużo zdrowia, pozytywnej energii, którą dzielą się z nami podczas swoich spektakli, spełnienia wszystkich marzeń i wielu sukcesów, nie tylko na poniatowskiej scenie!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na naszym Facebooku JUBIELUSZ
Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content