„Finał z głową” to hasło kolejnego finału WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Celem zbiórki funduszy będzie zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku przy Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej będzie funkcjonował sztab zbiórki.

Cieszymy się, że zagramy razem po raz kolejny, choć w tym roku finał będzie wyglądał nieco inaczej. 31 stycznia nasi wolontariusze z puszkami wyjdą na ulice Poniatowej, ale tym razem niestety nie spotkamy się na tradycyjnym koncercie w Kawiarni Klubowa, a licytacje przeprowadzimy za pośrednictwem internetu.

Już teraz możecie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej wpłacając dowolną kwotę do naszej eSkarbonki za pośrednictwem internetu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/f784dh , zachęcamy też do przekazywania fantów na licytację.

A od 21 do 31 stycznia 2021 r. w godz. 8:00 – 17:00 w sekretariacie Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej dostępna będzie Sztabowa Puszka Stacjonarna, do której każdy będzie mógł wrzucić datek.

Kolejne możliwości wsparcia zbiórki prowadzonej przez nasz sztab ujawnimy już niebawem!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content