29 maja na placu przy ulicy Brzozowej miał miejsce Dzień Matki i Dziecka jak również Piknik Trzeźwości. Impreza zrealizowana została przy współpracy CKPiT w Poniatowej, Stowarzyszenia Animus i OSIR-u. Sponsorem Pikniku Trzeźwości była firma Pawtrans i Państwo Jolanta i Tadeusz Oświęcińscy.
Podczas wydarzenia uczestnicy posłuchać mogli występów solistów z CKPiT i Dziecięcej Kapeli Ludowej. Zebrani oglądali również pokaz tańców, występ cheerleaderek z OSIR prowadzonych przez Panią Agatę Wasilczuk oraz dwóch programów wykonanych przez młodych tancerzy w ramach nowopowstałego zespołu tańca ludowego przy CKPiT, opiekunami tancerzy są Paweł Jarmuł i Karolina Dryka.

W ramach dnia trzeźwości odbył się konkurs wiedzy o uzależnieniach z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas festynu wręczone zostały statuetki za zajęcie pierwszych trzech miejsc w Kwietniowych Eko- Spacerach osobom, które nie były obecne 30 kwietnia na oficjalnym zakończeniu Eko- Spacerów oraz dyplomy i gadżety z okazji ukończenia zajęć w Szkółce Pływania OSiR. Animatorzy OSiR pomagali Stowarzyszeniu Animus w poprowadzeniu konkurencji sportowych. Dzięki sponsorom uczestnicy otrzymali ciekawe nagrody.
Dostępne były lody, popcorn, granity, napoje a przede wszystkim kolorowy proszek. W ciągu imprezy kolorowy proszek został wyrzucony 3 razy. Organizatorzy zadbali aby każde dziecko mogło bawić się do woli na dmuchanym zamku oraz posilić się smaczną kiełbaską.
Uczestnicy mieli również możliwość obejrzeć wystawę prac konkursowych “Portret mojej rodziny” a w trakcie imprezy dyrektor CKPiT i Burmistrz Poniatowej Pan Paweł Karczmarczyk rozdali zwycięzcom konkursu nagrody i wyróżnienia.
Jednak przede wszystkim dzieci i rodzice mogli spędzić aktywnie popołudnie, dzięki konkursom i zabawom ruchowym.

Burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk złożył wszystkim mamom i dzieciom życzenia. Dziękujemy za przybycie.

 

Poniżej pierwsza część fotorelacji:
Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content