8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jest to wyjątkowa okazja, którą co roku celebrujemy w naszym mieście. Zebranych w kawiarni Art Cafe Klubowa gości m.in. burmistrza Poniatowej Pawła Karczmarczyka, zastępcę burmistrza Anetę Poniatowską, skarbnik Gminy Annę Rutę, sekretarza Gminy Dominika Molestę, przewodniczącą Rady Miejskiej w Poniatowej Ewę Baranowską, kierownik Wydziału Inwestycji Lidię Kunę oraz radnych Rady Miejskiej w Poniatowej Jana Wójcika i Pawła Stachyrę powitała dyrektor Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej Marzena Wójtowicz. Głos zabrał burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk, który przekazał serdeczne życzenia dla pań. Chociaż dzisiaj świętowaliśmy głównie Dzień Kobiet, kartka z kalendarza przypomina nam, że 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzn. Panowie również otrzymali najszczersze życzenia.
Gościem specjalnym części artystycznej był zespół ,,Kuźnia Tomasza’’ z Hrubieszowa. Grupa zaprezentowała się w romantyczno-satyrycznym repertuarze. Utwór pt. ,,Kolejka wąskotorowa’’ rozgrzał publiczność, a salę kawiarni wypełniły gromkie oklaski. Zanim rozpoczął się kolejny występ, burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk z sekretarzem Gminy Dominkiem Molestą oraz radnym Rady Miejskiej Janem Wójcikiem obdarowali tulipanami wszystkie obecne panie. W programie kabaretowym pt. ,,Być kobietą’’ wystąpiła senioralna grupa teatralna ,,Fajna Ferajna’’. Scenariusz opracowała pani Barbara Kania, która od niedawna jest nowym opiekunem teatru. Występ przeplatany był wierszami, najpopularniejszymi piosenkami i sentencjami o kobietach, a to wszystko z dużą dozą dobrego humoru. Gościnnie w przedstawieniu wziął udział Fabian Chyła – uczeń Szkoły Podstawowej w Poniatowej. Akompaniament przygotował Dariusz Gołofit. Wydarzenie zakończyło się koncertem i wspólną zabawą z zespołem Vocal, który zaśpiewał dla nas razem z instruktorem Jackiem Rumińskim.
Paniom oraz Panom, bo dzisiaj świętowaliśmy podwójnie, życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszystkiego co najpiękniejsze. Dziękujemy za udział!
Fotorelacja – DZIEŃ KOBIET 
Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content