,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’’ – śmiało możemy powiedzieć, że ten cytat doskonale opisuje dzisiejsze popołudnie. Dzień Dziecka, czyli jedno z najwspanialszych dni w roku urozmaicone było wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Dzieci miały okazję wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Stowarzyszenie Animus, wyszaleć się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Na scenie zaprezentowały się cheerleaderki z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniatowej. Wraz z Panem Dariuszem chętni uczestniczyli w warsztatach muzycznych, podczas których uczyli się piosenki. Dzięki Pani Natalii i Pani Elinie, które malowały kolorowe obrazki na buziach, każdy na chwilę mógł być motylkiem, spidermanem lub inną wybraną przez siebie postacią.
Wielką frajdą był także festiwal kolorów, podczas którego dzieci obsypywały się kolorowymi proszkami tańcząc w rytm muzyki.
Na stadionie miejskim miały miejsce zabawy i rozgrywki sportowe.
Było także pyszne jedzenie przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Poniatowa oraz Panie z Kawiarni Art.Cafe Klubowa oraz Klub Abstynenta Animus. Na stoiskach mogliśmy znaleźć ciasta, orzeźwiające lemoniady, pop corn, watę cukrową, kiełbaski z grilla i wiele innych pyszności.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do organizacji tego wydarzenia. Pogoda nam dopisała i cieszymy się, że tak licznie mogliśmy spędzić ten dzień.
Wszystkim dzieciom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
Galeria zdjęć dostępna jest na naszym Facebooku TUTAJ
Kategorie: Imprezy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content