Koło Gospodyń Wiejskich w Poniatowej Wsi oraz Centrum Kultury Promocji i Turystyki zapraszają w najbliższą niedzielę na Zabawę wakacyjną – integracja w poszukiwaniu korzeni.

W programie m.in.

  • występy artystyczne
  • zabawy dla dzieci z animatorami
  • pokazy strażackie
  • znakowanie rowerów
  • degustacje potraw regionalnych przygotowanych przez KGW

19 września godz. 15:00 teren przy OSP Poniatowa Wieś

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu “Masz pomysł? Działaj!” realizowanego przez Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”

plakat żółte tło kolorowe kwiaty tekst Koło Gospodyń Wiejskich w Poniatowej Wsi oraz Centrum Kultury Promocji i Turystyki zapraszają w najbliższą niedzielę na zabawę wakacyjną – integracja w poszukiwaniu korzeni. W programie występy artystyczne, zabawy dla dzieci z animatorami, pokazy strażackie, degustacje potraw regionalnych. Zapraszamy od godz. 15:00 teren przy Osp Poniatowa Wieś. Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content