Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach warsztatowych w ramach projektu pod tytułem „Podróż Sentymentalna – Poniatowa Retro” współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Projekt przeniesie uczestników w szalone lata  dwudzieste. W finalnym koncercie powrócimy do znanych rewiowych popisów wokalistów i tancerzy, którym zagra najlepszy zespół muzyków. Jeśli chcesz znaleźć się w projekcie zgłoś się do CKPiT. Już trwają zapisy na warsztaty.

  1. Warsztaty wokalne.

Jeśli lubisz śpiewać, i chcesz spróbować swoich sił  w repertuarze z lat 20 – tych, marzysz o śpiewaniu z prawdziwym zespołem muzycznym – to te warsztaty są dla ciebie. Zapraszamy, zapisz się już dziś.

  1. Warsztaty muzyczne.

Jeśli grasz na jakimś instrumencie i biegle czytasz nuty to zapraszamy do naszego zespołu. Poznasz fajnych ludzi których łączy miłość do  muzyki. Zakładamy że zespół który powstanie na potrzeby projektu, będzie jeszcze długo po projekcie realizował muzyczne pasje w innych autorskich projektach. Sprawdź się i przyjdź na warsztaty. Może czekamy właśnie na ciebie.

  1. Warsztaty fotograficzne.

Lubisz fotografować swoich przyjaciół? Zapraszamy na warsztaty fotograficzne, które przygotują cię do fotografii portretowej. Przy okazji „liźniesz” trochę wiadomości z fotografii czarno-białej. Fotografia to wspaniała przygoda, daj się zabrać do świata widzianego okiem obiektywu.

  1. Warsztaty stylizacji i ubioru.

Umiesz łączyć materiały, przeszywać, odnawiać, projektować kostiumy. Te warsztaty są dla ciebie.  Zobaczysz jak łatwo zmienić starą suknię w modny ciuszek – przygotujesz stylizację z lat 20  i weźmiesz udział w prawdziwym pokazie mody. W światłach fleszy zaprezentujesz się na scenie jak prawdziwa modelka.

  1. Warsztaty taneczne.

Lubisz tańczyć i podoba ci się styl lat 20-tych. Słynne rewie, błyszczące kostiumy, perły i kabaretki. Zapraszamy! Na warsztatach nauczymy się tańczyć jak zespoły w znanych rewiach i na dodatek pokażemy co potrafimy w koncercie finałowym.

      Czekamy na chętnych do 15 lipca.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content