7 kwietnia podczas Kiermaszu Wielkanocnego miało miejsce rozstrzygnięcie konkursów na tradycyjną palmę i pisanki wielkanocne. Jury w składzie Joanna Kawałek, Marzena Wójtowicz oraz Natalia Hubal dokonało oceny prac konkursowych w kat. dorośli oraz dzieci.

W konkursie na tradycyjną palmę wielkanocną w kategorii dorośli I miejsce otrzymało Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Spławach. Palma ze Spław będzie reprezentować Gminę Poniatowa w konkursie wojewódzkim organizowanym przez WOK w Lublinie.

W kat. dzieci I nagrodę zdobył Adrian Długosz, II miejsce przypadło ex aequo Sabinie Kramek i Jakubowi Mastalerzowi, 3 miejsce zajęła Amelia Kocoń.

W konkursie na tradycyjne wielkanocne pisanki w kat. dzieci przyznano 2 główne nagrody – dla podopiecznych Świetlicy Szkoły Podstawowej w Poniatowej oraz dla Jakuba Brzyskiego.

Decyzją Jury wszystkie pozostałe prace konkursowe otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy! Osoby i stowarzyszenia, które nie mogły odebrać wyróżnień i upominków podczas kiermaszu prosimy o ich odbiór w biurze CKPiT.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content